Titles you rated
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
A Most Wanted ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The November ManRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0