Movies
Ratings
460
SpectreRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
War DogsRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Jim & Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony CliftonRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 4.5
Zack and Miri Make a PornoRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5