Series
Ratings
41
The Chef ShowRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Ugly DeliciousRated ★ 4.0
Ugly DeliciousRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Atlanta Season 2Rated ★ 5.0