Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5