Series
Ratings
159
Miss RipleyRated ★ 1.5- Their Perfect DayRated ★ 3.5
Yellow BootsRated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
PartnerRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0