Movies
Ratings
476
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Cats & DogsRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 2.5
The RestlessRated ★ 1.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 2.5
DreddRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
Spy KidsRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
StardustRated ★ 2.0
The Addams FamilyRated ★ 3.0
RangoRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 2.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.0
HitchRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 4.0