Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5