Movies
Ratings
1324
First CowRated ★ 4.5
Basilicata coast to coastRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ride with the DevilRated ★ 4.0
Third StarRated ★ 4.0
Warning: Do Not PlayRated ★ 2.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 1.0
DemolitionRated ★ 4.0
Life is FruityRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Skin of the WolfRated ★ 2.5