Titles you rated
True StoryRated ★ 4.5
A Fall from GraceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
ExtinctionRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.5- The StepfatherRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 5.0
Beyond SkylineRated ★ 4.5
1922Rated ★ 3.0
The ColonyRated ★ 4.5
The Frozen GroundRated ★ 3.0
Velvet BuzzsawRated ★ 4.5