Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5