Titles you rated
Space SweepersRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
ChawRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0