Movies
Ratings
792
The ShamelessRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Time CutRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0