Movies
Ratings
41
KikujiroRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Be Kind RewindRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0