Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
RugratsRated ★ 3.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- Rosen MaidenRated ★ 2.5
- Black ButlerRated ★ 2.5
Shaman KingRated ★ 3.0