Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5