Titles you rated
After EarthRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5