Series
Ratings
21- 다큐프라임 - 데스(죽음)Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Call the MidwifeRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The GuardianRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0