Movies
Ratings
515
BlindnessRated ★ 0.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0