Series
Ratings
14
One Punch ManRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0