Series
Ratings
29
Play It Cool, GuysRated ★ 5.0
Bibliophile PrincessRated ★ 4.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
How to Keep a MummyRated ★ 4.0
If It's for My Daughter, I'd Even Defeat a Demon LordRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Melting Me SoftlyRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0