Movies
Ratings
362
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0