Series
Ratings
16
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
High KickRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 2.5
- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5