Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The GuiltyRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Once a GangsterRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0