Movies
Ratings
156
Like for LikesRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0