Series
Ratings
51
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 5.0
Imaginary CatRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
RememberRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0