Titles you rated
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 1.5
Die Hard 2Rated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 2.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5