Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
AjinRated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0