Titles you rated
ExtractionRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
Hotel ArtemisRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
DangalRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0