Series
Ratings
22
Drinking SoloRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0