Movies
Ratings
99
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0