Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0