Movies
Ratings
19
DefaultRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5