Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
A Few Moments of CheersRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0