Series
Ratings
114
Solo LevelingRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0
Blue LockRated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0