Titles you rated
In the BasementRated ★ 3.5
WelfareRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Road to the RacetrackRated ★ 3.5- A Girl, She Is 100%Rated ★ 4.0
Juvenile CourtRated ★ 3.5
Paleontology LessonRated ★ 3.0
Primitive DiversityRated ★ 3.5
Titicut FolliesRated ★ 4.5
With Hasan in GazaRated ★ 5.0
Crazy HorseRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 5.0
Ritual in Transfigured TimeRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0- Ten WellsRated ★ 3.5
Full TimeRated ★ 4.0
Grand Theft HamletRated ★ 3.0
The Axis of Big DataRated ★ 2.5
Farming the RevolutionRated ★ 4.0