Series
Ratings
112
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 2.5- Three MenRated ★ 2.5
Harper's IslandRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
The 100Rated ★ 2.0
SangdoRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 1.5- DamoRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 0.5- Chosun PoliceRated ★ 3.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.5- Tour of DutyRated ★ 3.5
Jang Yeong SilRated ★ 1.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0- The Six Million Dollar ManRated ★ 3.0