Titles you rated
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5