Movies
Ratings
144
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.0
MirrorsRated ★ 3.5
ItRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5