Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0