Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5