Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- 404 Still RemainRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5- Toe-Tapping TunesRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5