Movies
Ratings
39
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 2.5