Series
Ratings
15
City HunterRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0