Series
Ratings
33
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5