Movies
Ratings
234
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.5