Titles you rated
DoctorsRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0