Titles you rated
86Rated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 2.0
Lala LandRated ★ 4.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.5
Love RevolutionRated ★ 2.0