Titles you rated
Step UpRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0