Titles you rated
Hit ManRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
SennaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0