Titles you rated
LeonRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0